Екстремальні подарунки

      Багато хто відчуває себе втомленими вже в понеділок і весь робочий тиждень живуть думками про майбутній вихідний. Але трудовим будням, здається, немає ні кінця, ні краю, а коли наступають довгоочікувані вихідні або святкові дні, більшість проводить їх лежачи на дивані з пультом від телевізора в руках. І немає нічого дивного, що останнім часом ви все частіше помічаєте роздратовані нотки в голосі своєї половинки, та й взагалі з настроєм у вас обох явно щось не в порядку.

      Так чому б не пошукати альтернативу звичному поєднанню  «диван + ТВ»? Зробіть близькій людині чи самому собі екстремальний подарунок. «Це тільки для любителів спорту» - скажететь ви. «А ось і ні!» - Заперечу вам я. Є маса цікавих видів активного відпочинку, які не потребують від вас великої підготовки і принесуть задоволення як екстремалам-новачкам, так і бувалим спортсменам.

Стрибки з парашутом. Це екстремальна розвага в нас з'явилося набагато раніше ніж в  інших країнах і давно вже встигла стати популярним видом відпочинку серед любителів гострих відчуттів. Уявіть, як ви вистрибуєте з літака на висоті 4000 метрів і падаєте вниз, можливо навіть пролітаючи крізь хмари, а потім розкриваєте парашут і маневруєте - ось це дійсно захоплюючі відчуття!

Політ на параплані. Політ проходить в парі з інструктором (пілотом) на двомісному літальному апараті. Особливою спортивної підготовки це заняття не вимагає - досить чітко виконувати команди пілота. Зазвичай, парапланеристи стартують зі схилів гір, але якщо гір поблизу немає, то для старту використовують спеціальні буксирувальні системи. На старті вам доведеться трохи пробігтися, але під час польоту ви будете сидіти в зручній підвісці, а, коли настане час приземлятися, ножні обхвати будуть міцно тримати вас стоячи. Вибравши цей екстремальний подарунок, ви дізнаєтеся, що означає «літати не уві сні, а наяву» і відчуєте приголомшливе почуття безмежної свободи.

Екстремальні подарунки фото 1Політ на повітряній кулі. Це чудовий подарунок для тих, хто не звик до екстремального відпочинку, але хоче внести різноманітність в сірі будні. Ви тільки уявіть, як це чудово! Політ подарує вам захоплені і романтичні відчуття, вражень і спогадів вистачить надовго, і обов'язково захочеться повторити цю маленьку, але красиву повітряну подорож. До речі, у вартість цієї розваги, зазвичай, входить подарунковий диск з фотографіями вашого польоту, пляшка шампанського та церемонія посвячення в повітроплавці.

Екстремальне водіння. Яка ж людина не мріє взяти участь в ралі на позашляховиках? Сидячи за кермом потужного джипа, їдучи по бездоріжжю, долаючи на своєму шляху яри і болота, кожен відчує себе справжнім гонщиком. У кабіні з вами буде знаходитися досвідчений інструктор, що робить екстремальне водіння безпечним і виключає можливість виникнення форс-мажорних ситуацій. Це чудовий екстремальний подарунок для справжніх чоловіків і не тільки - багато відчайдушних дам з задоволенням готові сісти за кермо кросовера і навіть квадроцикла. Ті, кому дуже вже сподобається ця розвага, можуть пройти навчальний курс з водіння в екстремальних умовах і тим самим підвищити рівень безпеки свого пересування, як місті, так і за його межами.

Роупджампінг (Rope Jumping - стрибки на мотузці). Прекрасно підійде людям, яким не вистачає гострих відчуттів. Дізнався, приїхав, стрибнув - от і все, що потрібно для стрибків на мотузці. Відмінність між мотузкою та стрибками банджи-джампінг в тому, що в другому випадку еластичність досягається за рахунок гумки (банджі), а не за рахунок динамічності альпіністської мотузки. Тому, якщо ви хочете падати догори ногами, вибирайте банджи-джампінг - стрибки на гумці. Піднявшись на «вершину», ви прослухаєте інструктаж, і на вас одягнуть необхідне спорядження. Найцікавіше почнеться, коли подадуть команду до стрибка. Якщо вам вдасться побороти свій страх і стрибнути, ви випробуєте відчуття стрімкого вільного падіння і ще довго з захопленням будете розповідати друзям про свої враження.

Рафтинг. Якщо у вашому розпорядженні є декілька днів, цей вид спорту може стати прекрасним і захоплюючим екстремальним подарунком для вас і ваших друзів. Рафт - це великий надувний човен схожий на пліт. В таких човнах групи людей сплавляються по гірських порожистих річках. Маршрути для рафтингу бувають різної складності, тому для початківців підкорювачів бурхливих річок, підбираються найбільш безпечні ділянки. У Росії великою популярністю користуються рафтинг-тури по гірських річках Кавказу, Алтаю і Карелії. Тури включають в себе не тільки сплав по річці, але і зупинки в мальовничих куточках природи, ночівля в наметі, і, звичайно, вечірні посиденьки з гітарою біля багаття. Одним словом, у вас буде прекрасна можливість долучитися до туристичної романтики і в той же час відчути себе борцем зі стихією.Екстремальні подарунки фото 2
Дайвінг. Відпочинок у водолазному костюмі в останні роки став дуже популярний у нашій країні. Це недешевий і захоплюючий екстремальний подарунок. Занурення на глибину до 40 метрів з важким балоном за спиною - заняття не просте, але захоплююче. Особливо привабливими для туристів виглядають затонулі багато років тому кораблі. Місця їх краху приваблюють і досвідчених дайверів, і початківців підводників, які занурюються з інструктором. Відправившись з коханою людиною або з друзями в дайвінг-тур, ви зустрінетесь із загадковим світом підводного царства і містичною атмосферою, яка панує в надрах кораблів, навіки поховані під товщею води.

Серфінг. Всі прекрасно знають, що серфінг - це катання на хвилі за допомогою спеціальних дощок різного формату. Але не всім відомо, що історія цього виду спорту почалася 3-4 тисячі років тому на Гавайських островах. У ті часи серфінгом захоплювалися тільки члени королівської сім'ї, і всі спроби простолюдинів зазіхнути на це надбання каралися смертю. Перші дошки для серфінгу становили 4,9 м в довжину, 60 см в товщину і важили 60 кг на відміну від сьогоднішніх, набагато більш легких та компактних. З появою на островах європейців, серфінг перестав бути атрибутом привілейованих станів і поступово перетворився в загальнодоступну розвагу. Вибравши для себе коханого такий екстремальний подарунок, ви опинитеся на місці гавайського короля, який підкорює морську стихію. Погодьтеся, що це дуже приваблива перспектива ;)

Екстремальні подарунки фото 3     Сноуборд. Засніжені гірські схили, сліпуче виблискують на сонці, і казково чистий струмінь повітря - ось головна перевага такого відпочинку. Величезна швидкість, справжні екстремальні пригоди, чудовий настрій, кисневе сп'яніння, оздоровчий ефект і приголомшливий заряд бадьорості вам забезпечені.


Тепер ви самі переконалися, що вибрати підходящий екстремальний подарунок не складе особливих труднощів, а після активного відпочинку ви повернетеся до роботи з новими силами і в доброму настрої. Одним словом, «думайте самі, вирішуйте самі» чи залишитися в найближчі вихідні вдома чи урізноманітнити їх польотами, стрибками, плаванням, катанням або пірнання.Інші статті

fb Набір косметики - 9.79$ fb Індивідуальний стиль - 19.97$ fb Вінтаж безмежність - 2.17$