Що подарувати

Що подарувати фото 1
Сьогодні, мабуть, кожна людина, запрошена на день народження, або в гості, спочатку відчуває головний біль і лише потім – радість. Причина головного болю – питання "Що подарувати?".

Хотілося б полегшити ваші муки. Ось власне список подарунків по категоріях, давайте міркувати разом. Сподіваємося це допоможе вам знайти потрібне рішення :)

Заповітні подарунки. Складний момент, заповітний подарунок, це такий подарунок, про який мріють, який хочуть отримати найсильніше. Може яхта? :) А іноді це просто Новий рік на дачі удвох, і що б вогники на ялинці у дворі, і собаки гавкали вдалині... Спробуйте пригадати, про що останнім часом мріє іменинник чи іменинниця.

Колекційні подарунки. Колекціонерам не завжди можна догодити, проте завжди доречне те, в чому зберігаються колекції: альбоми і клясери, полички і підставки, шкатулки і скриньки, футляри і рамки...

Жартівливі подарунки. Наприклад: радіоприймач, що зовні нагадує мобільний телефон; ліхтарик, закамуфльований під пістолет; будильник, що нічим не відрізняється від пейджера;

Хоббітські подарунки. Любителям рибалки можна подарувати спінінг, блешню, поплавці або ящик для сидіння на льоду біля лунки. Любителям лазень, парилок, саун можна піднести великий рушник і віники (березовий, дубовий і ін.). Гурманів можна ощасливити будь-яким сервізом, кухонною технікою або набором екзотичних спецій в подарункових баночках. Любителів домашніх тваринок можна потішити ошийниками, повідцями, клітками, мисками або великою упаковкою корму для кімнатного улюбленця. Пристрасні спортсмени ніколи не відмовляться від нового спортивного інвентаря, чи то футбольного м'яча чи нової тенісної ракетки.

Колективні подарунки. Чим добре, так це бюджетом. Скажімо, набір з 12 стільців (колектив весело дарує поодинці), косметичний комплект, набір каструль, комплект для заняття яким-небудь видом спорту.

Корисні подарунки. Якщо у іменинника в будинку або кабінеті не вистачає світла, то йому можна подарувати люстру, бра, торшер або який-небудь інший світильник. Якщо у іменинника продірявилася улюблена каструлька або сковорідка, розбилася тарілка, потерлася вилка і так далі, все це можна запропонувати.

Символічні подарунки це подарунок-символ наприклад, свічка - щоб дарувати тепло, скатертина - що б часто приходили гості, шкатулка, щоб берегти всі секрети разом.Інші статті

fb Набір косметики - 9.79$ fb Індивідуальний стиль - 19.97$ fb Вінтаж безмежність - 2.17$