Категорії привітань

Привітання з днем Валентина

Привітання з днем Валентина №1

З Днем святого Валентина,
Я Тебе вітаю!
Море радості в кохані,
Я тобі бажаю!
Зорю з неба, перли з дна,
Я тобі дістану!

Хай усмішка на лиці,
В тебе лиш засяє!
А медові оченята,
Хай до себе тягнуть!
Поцілунки в день святковий,
Лиш тобі хай будуть!

Привітання з днем Валентина №2

Мовчать уста, коли душа говорить,
Коли зсередини б’ють промені тепла.
Коли любов, яка у серці бродить,
Мене неначе чашу наповня.

І я щаслива… вперше у житті!
Я вдячна долі, що звела з тобою.
За все що ти зробив…я дякую тобі!
Твоя любов - не причиняє болю.

За твою силу - ніжність віддаю,
А за любов-моя тобі покора.
За все добро - сторицею верну
Моя любов, мій захист і опора.

Привітання з днем Валентина №3

Не кажи мені нічого, промовчи,
Я в очах твоїх все прочитаю,
Притулись і ніжно обійми,
Все без слів, я так тебе кохаю!

Привітання з днем Валентина №4

Я знаю ту любов,
Ту ніжну, ту жаданну,
І не з чиїхось там розмов,
Свою! Ту бездоганну!

Я вдячний долі, що зустрів тебе!
Немов те сонце серед хмар,
Незнаю чи кохаєш ти мене,
Я люблю тебе і ти мій дар!

Привітання з днем Валентина №5

Писати гарно я не вмію
але для тебе напишу.
По-перше: я тебе цілую...
По-друге: я тебе люблю!


День Святого Валентина

- одине з наймолодших свят в нашій країні яке відмічають з початку 90-х років. Символом дня Валентина вважають червоні рози та привітання - валентинки, які символізують любов та пристрасть усіх закоханих.

Привітання з днем Валентина дарують вже понад півтори тисячі років. Про самого Валентина, в честь якого назвали свято відомо зовсім небагато. За легендою, він жив у третьому столітті нашої ери в Римській імперії і був простим християнським священиком, а також займався природничими науками та медициною. Валентин був молодий, красивий і добрий.
Для збереження військового духу імператором того часу був виданий указ, що забороняє легіонерам одруження, оскільки легіонер, який вступив у шлюб, багато часу проводив в сім'ї і був зайнятий думками не на благо імперії, а тим, як прогодувати сім'ю.
На щастя, серед легіонерів знайшовся той, хто не лякаючись імператорського гніву, став таємно вінчати закоханих, це наш священик Валентин. Мабуть, він був справжнім романтиком, тому що його улюбленими розвагами було мирити посварених, допомагати писати любовні листи і дарувати на прохання легіонерів квіти їхнім коханим. Зберегти все це потай було неможливо, а оскільки Римська імперія славилася своєю повагою до законів, імператор, дізнавшись про це, вирішив припинити подібну діяльність. В результаті в кінці 269 року Валентин був узятий під варту, а незабаром був підписаний указ про його страту.

Останні дні життя Валентина оповиті ореолом романтики. Казали, що в нього закохалася дочка тюремника. Валентин, як священик, що дав обітницю безшлюбності, не міг відповісти на її почуття, але в ніч перед стратою 13 лютого прислав їй зворушливий лист, де розповів про свою любов. Це повідомлення було прочитане вже після того, як його стратили.
Як все було насправді, ми вже не дізнаємося, але ясно одне - молодий християнський священик дійсно загинув в ім'я любові. І цієї любові було йому відпущено дуже багато, на одне його коротке життя - любов до Бога, любов до прекрасної дівчини, любов до людей загалом, яким він допомагав і як священик, і як лікар, і як просто прекрасна людина з величезною душею.

Не дивно, що про Валентина не забули й обрали покровителем усіх закоханих. Як християнський мученик, що помер за віру, він був канонізований католицькою церквою. А в 496 році римський папа Геласіус оголосив 14 лютого Днем Святого Валентина. Тому, даруючи привітання з днем Святого Валентина, будьте такі ж відкриті та щирі, і перед вами відкриється цілий світ.
Кожен відвідувач сайту може використовувати Привітання з днем Валентина, українські вітання на День Валентина абсолютно безкоштовно у вітальних листівках та приватних поздоровленнях, але при копіюванні інформації на сторонні сайти, посилання на наш сайт є обов'язковим.