Категорії привітань

Привітання з 8 березням

Привітання з 8 березням №1

Милі жінки!
В цей день весняний,
В цей день святковий
Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі
Здоров'я міцного, дитячого слова
Натхнення, кохання й краси.

Привітання з 8 березням №2

Посміхніться! Тане сніг,
Щастя падає до ніг,
Нині Ваш весняний день
Квітів, сонця і пісень!
Хай теплом зігріє він
Дружби радісні хвилини,
Принесе як дар любов,
Посміхайтесь знов і знов!

Привітання з 8 березням №3

Нехай тепло і щастя буде поряд,
Палке кохання в серці хай горить!
І задоволення приносить кожен погляд,
Нехай весна на крилах прилетить!

Привітання з 8 березням №4

Нехай в цей день погожий, ясний
В душі панує радість і цвіте краса!
У день весни на привітання рясний -
Жінки! Бажаємо Вам щастя і Добра!

Привітання з 8 березням №5

Нехай усмішки на обличчях сяють,
Всі квіти світу пахнуть лиш для Вас!
Зі святом радісним нехай усі вітають
Й над Вами хай не має влади час!


Привітання з 8 березня

- найулюбленіше жіноче свято, саме в цей день всі представниці кращої половини людства розцвітають наче весняні квіти а чоловіки проявляють стільки уваги, скільки вони достойні отримувати щоденно.

Сучасне святкування 8 березня не має мети затвердження рівності, а вважається днем весни, жіночої краси, ніжності, душевної мудрості та уваги до жінки.
Цікаво, що ідея проведення міжнародного жіночого дня вперше виникла на початку 20 століття, коли промислово розвинений світ переживав період експансії і потрясінь, демографічного буму і зародження радикальних ідеологій. Хоча існує думка, що перший в історії «марш порожніх каструль» текстильниць Нью-Йорка, який пройшов 8 березня 1857, став однією з передумов святкування Міжнародного жіночого дня.
Офіційний статус «Міжнародного жіночого дня» це свято набуло за рішенням ООН у 1975 році. В цей день жінки всіх континентів, нерідко розділені національними кордонами або етнічними, мовними, культурними, економічними і політичними відмінностями, мають можливість зібратися разом і згадати про традиції, які символізують кілька десятиліть боротьби за рівність, справедливість, мир і розвиток.

Даруйте найкращі слова та привітання з 8 березням усім дівчатам та жінкам разом з нами, кожна посмішка робить цей світ ще кращим та позитивнішим.
Кожен відвідувач сайту може використовувати Привітання з 8 березням, українські вітання на 8 березня абсолютно безкоштовно у вітальних листівках та приватних поздоровленнях, але при копіюванні інформації на сторонні сайти, посилання на наш сайт є обов'язковим.